K222J15C0GF53H5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 11 545
Datablad
Similar
I lager: 17 332
Datablad
Similar
TDK
I lager: 345
TDK
I lager: 744
Murata Electronics
I lager: 407
Murata Electronics
I lager: 720
KYOCERA AVX
2200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K222J15C0GF53H5
DigiKeys produktnummer
K222J15C0GF53H5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K222J15C0GF53H5
Beskrivning
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K222J15C0GF53H5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)