RDE5C1H222J0P1H03B
DigiKeys produktnummer
490-8667-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RDE5C1H222J0P1H03B
Beskrivning
CAP CER 2200PF 50V NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RDE5C1H222J0P1H03B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)