K221J15C0GH5UK5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 8 682
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
Similar
Similar
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
I lager: 520
Murata Electronics
I lager: 523
KYOCERA AVX
220 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K221J15C0GH5UK5
DigiKeys produktnummer
K221J15C0GH5UK5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K221J15C0GH5UK5
Beskrivning
CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K221J15C0GH5UK5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)