K221J10C0GH5UH5
DigiKeys produktnummer
56-K221J10C0GH5UH5CT-ND - Remsbit (CT)
56-K221J10C0GH5UH5TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K221J10C0GH5UH5
Beskrivning
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
220 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA-/CAD-modeller
K221J10C0GH5UH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,244" (6,20mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)