K220J15C0GH53H5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
KEMET
I lager: 873
KEMET
Murata Electronics
I lager: 33
Murata Electronics
I lager: 609
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
22 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K220J15C0GH53H5
DigiKeys produktnummer
K220J15C0GH53H5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K220J15C0GH53H5
Beskrivning
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K220J15C0GH53H5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)