1C20C0G220J100B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
22 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
1C20C0G220J100B
DigiKeys produktnummer
1C20C0G220J100B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1C20C0G220J100B
Beskrivning
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
1C20C0G220J100B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,250" (6,35mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)