K104M10X7RF53H5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 16 298
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
I lager: 40
Similar
Similar
0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K104M10X7RF53H5
DigiKeys produktnummer
K104M10X7RF53H5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K104M10X7RF53H5
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K104M10X7RF53H5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,244" (6,20mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)