K102K15X7RF5UL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 10 692
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
1000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K102K15X7RF5UL2
DigiKeys produktnummer
K102K15X7RF5UL2-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K102K15X7RF5UL2
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K102K15X7RF5UL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,220" (5,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)