F339MX233331KFP2B0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
0.033 µF Filmkondensator 310V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
F339MX233331KFP2B0
DigiKeys produktnummer
F339MX233331KFP2B0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F339MX233331KFP2B0
Beskrivning
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Tillv.
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Inkapsling/låda
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,689" x B 0,197" (17,50 x 5,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,433" (11,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-stift
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - AC
310V
Tillämpningar
EMI, RFI-dämpning
Märkspänning - DC
630V