F1778333K3FLB0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för F1778333K3FLB0 är inte tillgänglig
F1778333K3FLB0
DigiKeys produktnummer
F1778333K3FLB0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1778333K3FLB0
Beskrivning
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Detaljerad beskrivning
0.033 µF Filmkondensator 310V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Storlek/dimension
L 0,689" x B 0,197" (17,50 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,433" (11,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - AC
310V
Märkspänning - DC
630V