BFC238582362 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för BFC238582362 är inte tillgänglig
BFC238582362
DigiKeys produktnummer
BFC238582362-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFC238582362
Beskrivning
CAP FILM 3600PF 5% 2KVDC RADIAL
Detaljerad beskrivning
3600 pF Filmkondensator 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Storlek/dimension
L 0,689" x B 0,197" (17,50 x 5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,433" (11,00mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
700V
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
2000V (2kV)