BFC238360223 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
0.022 µF Filmkondensator 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), metalliserad Radial
BFC238360223
DigiKeys produktnummer
BFC238360223-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFC238360223
Beskrivning
CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 1,024" x B 0,394" (26,00 x 10,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,768" (19,50mm)
Tolerans
±5%
Terminering
PC-stift
Märkspänning - AC
700V
Ledaravstånd
0,886" (22,50mm)
Märkspänning - DC
2000V (2kV)