BFC238332223 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 993
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
0.022 µF Filmkondensator 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), metalliserad Radial
BFC238332223
DigiKeys produktnummer
222238332223-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFC238332223
Beskrivning
CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Storlek/dimension
L 0,689" x B 0,236" (17,50 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
350V
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
1000V (1kV)