MKP385322125JFM2B0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för MKP385322125JFM2B0 är inte tillgänglig
MKP385322125JFM2B0
DigiKeys produktnummer
MKP385322125JFM2B0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MKP385322125JFM2B0
Beskrivning
CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF Filmkondensator 450V 1250V (1,25kV) Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Kategori
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,689" x B 0,236" (17,50 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
450V
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
1250V (1,25kV)