BFC238322154 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
TDK
0.15 µF Filmkondensator 220V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
BFC238322154
DigiKeys produktnummer
222238322154-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFC238322154
Beskrivning
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Storlek/dimension
L 0,689" x B 0,394" (17,50 x 10,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,650" (16,50mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
220V
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
630V