B32652A6154J000
DigiKeys produktnummer
495-1334-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B32652A6154J000
Beskrivning
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.15 µF Filmkondensator 250V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
EDA-/CAD-modeller
B32652A6154J000 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-100°C
Serie
Inkapsling/låda
Storlek/dimension
L 0,709" x B 0,335" (18,00 x 8,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,571" (14,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - AC
250V
Tillämpningar
Fordon ; DC-länk, DC-filtrering; Hög puls, DV/DT; Snubber
Märkspänning - DC
630V