BFC237141822 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Similar
Datablad
8200 pF Filmkondensator 160V 250V Polyester, metalliserad Radial
BFC237141822
DigiKeys produktnummer
BC1724-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFC237141822
Beskrivning
CAP FILM 8200PF 10% 250VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
BFC237141822 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Inkapsling/låda
Storlek/dimension
L 0,394" x B 0,098" (10,00 x 2,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,256" (6,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,300" (7,62mm)
Märkspänning - AC
160V
Tillämpningar
General Purpose
Märkspänning - DC
250V