CX-100.000MBE-T
DigiKeys produktnummer
887-1975-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1975-1-ND - Remsbit (CT)
887-1975-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CX-100.000MBE-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
HCSL
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
30mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,087" (2,20mm)