SIT8925BA-32-18E-133.333333
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8925BA-32-18E-133.333333-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8925BA-32-18E-133.333333
Beskrivning
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
133.333333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Ström - drift (max)
6mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (5x3,2)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)