BA-156.250MBE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Diodes Incorporated
I lager: 500
EPSON
I lager: 412
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 561
Diodes Incorporated
Parametrisk ekvivalent
Connor Winfield
Parametrisk ekvivalent
SiTime
SiTime
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
BA-156.250MBE-T
DigiKeys produktnummer
BA-156.250MBE-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BA-156.250MBE-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
LVPECL
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
80mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)