SG7050EEN 156.2500M-CJGA3
DigiKeys produktnummer
114-SG7050EEN156.2500M-CJGA3TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-SG7050EEN156.2500M-CJGA3CT-ND - Remsbit (CT)
114-SG7050EEN156.2500M-CJGA3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG7050EEN 156.2500M-CJGA3
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL S
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
60mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,067" (1,70mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
25mA