AH-32.768KDZC-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 1 006
Datablad
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ekvivalent
Micro Crystal AG
Parametrisk ekvivalent
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
AH-32.768KDZC-T
DigiKeys produktnummer
887-1982-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AH-32.768KDZC-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
32.768 kHz
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
9pF
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)