CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TC-QA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Micro Crystal AG
I lager: 0
Datablad
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 1 000
Datablad
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TC-QA
DigiKeys produktnummer
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TC-QATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TC-QA Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
9pF
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)