AA-25.000MALE-T
DigiKeys produktnummer
887-1662-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1662-1-ND - Remsbit (CT)
887-1662-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AA-25.000MALE-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 50 Ohms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AA-25.000MALE-T Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±150ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,053" (1,35mm)
Lastkapacitans
12pF