ECS-240-20-33-DU-TR
DigiKeys produktnummer
XC1826TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC1826CT-ND - Remsbit (CT)
XC1826DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-240-20-33-DU-TR
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±50ppm Kristaller 20pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-240-20-33-DU-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±50ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)