9HT10D-32.768KEZB-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Citizen Finedevice Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Micro Crystal AG
Eaton - Electronics Division
ECS Inc.
EPSON
EPSON
QST
Raltron Electronics
Shenzhen SCTF Electronics
CTS-Frequency Controls
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 6pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
9HT10D-32.768KEZB-T
DigiKeys produktnummer
887-9HT10D-32.768KEZB-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9HT10D-32.768KEZB-T
Beskrivning
3.0X1.5 - 32.768KHZ QUARTZ XTAL
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Lastkapacitans
6pF