CM7V-T1A-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 4 309
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 4 187
Datablad
Abracon LLC
ECS Inc.
ECS Inc.
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 6pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
CM7V-T1A-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CM7V-T1A-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)
Lastkapacitans
6pF