8Z-30.000MAAV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
CTS-Frequency Controls
30 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-30.000MAAV-T
DigiKeys produktnummer
887-1988-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-30.000MAAV-T
Beskrivning
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
8Z-30.000MAAV-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
30 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)