8Z-30.000MEHV-T
DigiKeys produktnummer
887-8Z-30.000MEHV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-30.000MEHV-T
Beskrivning
2.5X2.0 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Detaljerad beskrivning
30 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
30 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)