8Y-32.000MAHQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Y-32.000MAHQ-T
DigiKeys produktnummer
8Y-32.000MAHQ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-32.000MAHQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)