8Q-32.000MAHV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
Aker Technology Corp
I lager: 1 998
Datablad
Parametrisk ekvivalent
QST
32 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-32.000MAHV-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-32.000MAHV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-32.000MAHV-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-32.000MAHV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-32.000MAHV-T
Beskrivning
CRYSTAL 32MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)