8Y-25.000MDIQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Würth Elektronik
I lager: 3 286
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 1 000
Datablad
Abracon LLC
IQD Frequency Products
Raltron Electronics
I lager: 609
25 MHz ±20ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Y-25.000MDIQ-T
DigiKeys produktnummer
887-8Y-25.000MDIQ-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-25.000MDIQ-T
Beskrivning
2.0X1.6 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)