R2016-25.000-10-F-2020-EXT-TR-NS1
DigiKeys produktnummer
2151-R2016-25.000-10-F-2020-EXT-TR-NS1TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-R2016-25.000-10-F-2020-EXT-TR-NS1CT-ND - Remsbit (CT)
2151-R2016-25.000-10-F-2020-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 25.000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±20ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)