8Y-24.000MDIV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 1 000
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
24 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Y-24.000MDIV-T
DigiKeys produktnummer
887-8Y-24.000MDIV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-24.000MDIV-T
Beskrivning
2.0X1.6 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)