ABM11N-24.0000MHZ-8-D1X-T3
DigiKeys produktnummer
535-ABM11N-24.0000MHZ-8-D1X-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM11N-24.0000MHZ-8-D1X-T3CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM11N-24.0000MHZ-8-D1X-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11N-24.0000MHZ-8-D1X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,018" (0,45mm)