8Y-24.000MAAV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 7 841
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
24 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Y-24.000MAAV-T
DigiKeys produktnummer
887-2001-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-24.000MAAV-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)