8Q-37.400MEEI-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 1 894
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
EPSON
37.4 MHz ±10ppm Kristaller 16pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-37.400MEEI-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-37.400MEEI-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-37.400MEEI-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-37.400MEEI-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-37.400MEEI-T
Beskrivning
CRYSTAL 37.4MHZ 16PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
37.4 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)