FA-118T 37.4000MF10P-B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EPSON
I lager: 0
Datablad
Similar
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
37.4 MHz ±10ppm Kristaller 16pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-118T 37.4000MF10P-B
DigiKeys produktnummer
FA-118T37.4000MF10P-B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 37.4000MF10P-B
Beskrivning
CRYSTAL 37.4000MHZ 16PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA-118T 37.4000MF10P-B Modeller
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
37.4 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)