7X-12.000MBB-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Direkt
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 1 905
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 215
12 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
7X-12.000MBB-T
DigiKeys produktnummer
887-1214-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7X-12.000MBB-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
7X-12.000MBB-T Modeller
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
20mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)