SSO32C3A171-12.000M
DigiKeys produktnummer
2388-SSO32C3A171-12.000M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSO32C3A171-12.000M
Beskrivning
SILICON OSC XO 12.0000MHZ CMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
55mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)