7V-26.000MEDI-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 6 481
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 34 187
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
26 MHz ±30ppm Kristaller 16pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
7V-26.000MEDI-T
DigiKeys produktnummer
7V-26.000MEDI-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7V-26.000MEDI-T
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 16PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
7V-26.000MEDI-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)