8Z-26.000MAAJ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
26 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-26.000MAAJ-T
DigiKeys produktnummer
887-1146-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-26.000MAAJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
8Z-26.000MAAJ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
26 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)