7M-27.120MEEQ-T
DigiKeys produktnummer
887-1329-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1329-1-ND - Remsbit (CT)
887-1329-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-27.120MEEQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
27.12 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
7M-27.120MEEQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
27.12 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)