7M-27.000MAHJ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Abracon LLC
EPSON
EPSON
Parametrisk ekvivalent
NextGen Components
27 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
7M-27.000MAHJ-T
DigiKeys produktnummer
7M-27.000MAHJ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-27.000MAHJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
27 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)