XF27M00000S418
DigiKeys produktnummer
3372-XF27M00000S418TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkarens produktnummer
XF27M00000S418
Beskrivning
CRYSTAL 27M 30PPM,18PF 4 Pads, S
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27 MHz ±10ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
27 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)