7M-26.000MAAE-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 7M-26.000MAAE-T |
Beskrivning | CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 26 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Lastkapacitans 12pF |
Tillv. | ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms |
Serie | Driftläge Grundton |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -20°C-70°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 26 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvensstabilitet ±30ppm | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Frekvenstolerans ±30ppm | Höjd - monterad (max) 0,031" (0,80mm) |