XF26M00000S412
DigiKeys produktnummer
3372-XF26M00000S412TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
TGS
Tillverkarens produktnummer
XF26M00000S412
Beskrivning
CRYSTAL 26MHZ 10ppm, 12pF 4 Pads
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)