7M-25.000MEEK-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
25 MHz ±10ppm Kristaller 20pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
7M-25.000MEEK-T
DigiKeys produktnummer
887-7M-25.000MEEK-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-25.000MEEK-T
Beskrivning
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)