Bilden för 403C11E25M00000 är inte tillgänglig
403C11E25M00000
DigiKeys produktnummer
110-403C11E25M00000TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
403C11E25M00000
Beskrivning
0025000000 MHZ CRYSTAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 20pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)