D10AA20Z4
DigiKeys produktnummer
4244-D10AA20Z4TR-ND - Remsa och spole (TR)
4244-D10AA20Z4CT-ND - Remsbit (CT)
4244-D10AA20Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D10AA20Z4
Beskrivning
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 2SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Dämpare 20dB 0 Hz ~ 3 GHz 50 Ohms 10W 2-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensomfång
0 Hz ~ 3 GHz
Tillverkare
TTM Technologies, Inc.
Effekt (Watt)
10W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Impedans
50 Ohms